+491714107844 kontakt@campo.studio

CAMPO.STUDIO

SCHODY WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
Kontakt

Dlaczego wybrać nas do montażu schodów?

Zaleta 1

Wysoka jakość wykonania schodów.

Zaleta 2

Profesjonalna obsługa od pomiaru po montaż.

Zaleta 3

Gwarancja najlepszej ceny.

Zaleta 4

Projekt dopasowany do oczekiwań.

blank

Schody drewniane produkujemy od 1995 roku. Jesteśmy pewni, że jest to naszą pasą, sposobem na życie, latami doświadczeń, oraz tysiącami zadowolonych klientów, z których część stanowi dzisiaj grupę naszych przyjaciół i współpartnerów.
Mamy doświadczenie, które w połączeniu z najnowszym parkiem maszyn stanowi o naszej pozycji na rynku europejskim.
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę od pomiaru aż po montaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie rodzaje schodów drewnianych, oraz stalowych – od klasycznych po nowoczesne. Całe drewniane, z dodatkami stali nierdzewnej, lub szkła. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby dopasować najlepsze rozwiązania i spełnić Państwa marzenie o schodach.

Jesteśmy częścią  Chrostowski GROUP.

blank

Cena do jakości

W naszej produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno, lakiery oraz inne dodatki, zatrudniamy najlepszych specjalistów dbając przy tym, żeby ceny naszych schodów były satysfakcjonujące dla naszych klientów.

blank

Projekt dopasowany do oczekiwań

Projekt schodów jest wykonywany w stałym kontakcie z naszym klientem. Uwzględniane są wszystkie oczekiwania i sugestie klienta, oraz doradztwo naszego projektanta.

blank

100%

Zadowolonych klientów

Napisz do nas

Dla każdego klienta wykonujemy darmowy pomiar i wycenę.

blank
blank
blank

Każdy pomiar wykonywany przez nas jest bezpłatnie przez doświadczony personel. Wspólnie postaramy się zwizualizować Twoje wymarzone schody.

blank

Addres

Kostrzyńska 1, 74-404

Cychry

Email i Telefon

kontakt@campo.studio

+48 601 715 544

+49 1714107844

Przesyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez ciebie danych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

Facebook